Ana Sayfa

   Kurumsal

      Şaryolu Vinç

      Kancalı Vinç

      Kullanım Alanları

İletişim

<<  Firma Profili  >>

 

AVCI VİNÇ SANAYİ; Vinç İmalat ve Pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Vinç ihtiyaç ve taleplerine  "Avcı Vinç"  kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geçen zaman içinde, pek çok işyeri, kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir.

İmalatımız; 4 hareketli şaryo motorlu vinç, 4 hareketli şaryo motorsuz vinç, 4 hareketli şaryo kancalı vinç, Kancalı sabit vinç, Şaryo kancalı ve Sabit Şaryodan Oluşmaktadır.

Firmamız aynı zamanda; Vinç tamir, bakım ve servis hizmeti de vermektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Avcı Vinç Sanayi, her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Vinç İmalat alanında her türlü ihtiyaca cevap veren Avcı Vinç Sanayi, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Mizyonumuz; Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

 
Halil AVCI
Firma Sahibi